Kronans Nationella

L Ä H T Ö L I S T A

© IF Åsarna

Kilpailun sarjat: M8; N8; M10; N10; M12; N12; N14; M14; M16; N16; M55; M65; M45
; N45; M18; N18; MYL; M20; M35; NYL; N20; N35

M8 Miehet 8 vuotta 1 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.00.00  60312769  M8           3  Oliver Sandell          IK Falken
11.00.00  60142444  M8           4  Alex Hermans            Oravais IF
11.00.00  60185309  M8           5  Robin Klemets           IK Falken
11.00.00  60312193  M8           6  Oliver Spets            IF Åsarna
11.00.00  40353878  M8           7  Topias Keltamäki        Kokkolan Veikot
11.00.00  60323889  M8           8  Melwin Kock             IK Falken
11.00.00  40465014  M8           9  Nico Ekholm             IF Minken
Sarjaluettelo

N8 Naiset 8 vuotta 1 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.05.00  60185869  N8          12  Isa Caldén              IF Minken
11.05.00  60158559  N8          13  Nova Enlund             NärpKraftSkidf
11.05.00  40426395  N8          14  Lilli Eerikäinen        Reisjärven Pilke
11.05.00  60299851  N8          15  Frida Nyberg            IF Åsarna
11.05.00  60303951  N8          16  Celine Åkerman          IF Minken
11.05.00  60319099  N8          17  Alva Sandström          IF Åsarna
11.05.00  60165271  N8          18  Benedikta Wikström      Solf IK
11.05.00  60192546  N8          19  Siri Sundvik            IF Minken
11.05.00  60165562  N8          20  Clara Söderlund         IF Brahe
11.05.00  60144927  N8          21  Ylva Wikblom            IF Minken
Sarjaluettelo

M10 Miehet 10 vuotta 2 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.15.00  40461017  M10         24  Tobias Cederholm        IF Minken
11.15.00  40396900  M10         25  Colin Ahlvik            IK Falken
11.15.00  40465579  M10         26  Elias Sundberg          IF Minken
11.15.00  40472739  M10         27  Jakob Klemets           IK Falken
11.15.00  as404627  M10         28  Hannes Wägar            IF Femman
11.15.00  40409512  M10         29  Isak Hertsbacka         NärpKraftSkidf
11.15.00  40463232  M10         30  Einar Björkfors         IF Åsarna
11.15.00  40462727  M10         31  Hannes Wägar            "IF Femman"
11.15.00  40474478  M10         32  Wilhelm Åkerman         IF Minken
11.15.00  40407107  M10         33  Alex Ljungberg          IF Åsarna
11.15.00  40474580  M10         34  Henrik Hjerpe           Sundom IF
11.15.00  40469799  M10         35  Cevin Spets             IF Åsarna
11.15.00  40406383  M10         36  Leo Rautio              Nivalan Urheilijat
Sarjaluettelo

N10 Naiset 10 vuotta 2 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.20.00  40470091  N10         39  Agnes Sundvik           IF Minken
11.20.00  40406901  N10         40  Matilda Hermans         Oravais IF
11.20.00  40466808  N10         41  Venla Backlund          IF Minken
11.20.00  40371890  N10         42  Ellinor Ollqvist        IF Åsarna
11.20.00  40404091  N10         43  Thea Wikblom            IF Minken
11.20.00  60312275  N10         44  Wilma Spets             IF Åsarna
11.20.00  40218888  N10         45  Jessica Westerlund      IK Falken
11.20.00  60169663  N10         46  Ella Pesola             KaustPohj-Veik
11.20.00  60187624  N10         47  Elin Gunell             IK Falken
11.20.00  40463557  N10         48  Ellinor Forsman         IF Minken
11.20.00  40469798  N10         49  Carina Spets            IF Åsarna
11.20.00  40460083  N10         50  Siru Koskela            Halsuan Toivo
11.20.00  60194741  N10         51  Daniela Grankull        IK Falken
11.20.00  60168865  N10         52  Julia Strandvall        IF Åsarna
11.20.00  40417931  N10         53  Liina-Maija Hietala     KaustPohj-Veik
Sarjaluettelo

M12 Miehet 12 vuotta 3 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.30.00  40406606  M12         56  Björn Forsell           IF Åsarna
11.30.00  40462777  M12         57  Arvid Hjerpe            Sundom IF
11.30.00  40404277  M12         58  Hannes Sundberg         IF Minken
11.30.00  60194740  M12         59  Sebastian Grankull      IK Falken
11.30.00  40210369  M12         60  Filip Dahlnäs           IF Åsarna
11.30.00  60292761  M12         61  Alvar Asplund           IK Falken
11.30.00  40286482  M12         62  Eelian Berg             IF Åsarna
11.30.00  40346470  M12         63  Elias Eriksson          IF Femman
11.30.00  40357184  M12         64  Arvid Kock              IK Falken
11.30.00  40371720  M12         65  Elmeri Hietala          KaustPohj-Veik
11.30.00  40407486  M12         66  Emil Klemets            IK Falken
11.30.00  40346487  M12         67  Zacharias Storm         IF Femman
11.30.00  40235617  M12         68  Teemu Simoinen          Halsuan Toivo
11.30.00  40341116  M12         69  Robin Liljeqvist        IF Minken
11.30.00  40376487  M12         70  Simon Söderlund         IF Brahe
11.30.00  60325092  M12         71  Herman Sandbacka        IF Åsarna
11.30.00  60185308  M12         72  Kevin Klemets           IK Falken
11.30.00  40404089  M12         73  Eddie Wikblom           IF Minken
11.30.00  40396899  M12         74  Tony Ahlvik             IK Falken
11.30.00  40463231  M12         75  William Strandvall      IF Åsarna
11.30.00  40291275  M12         76  Kevin Lindfors          IK Falken
11.30.00  40334930  M12         77  Emil Hahtokari          IF Åsarna
11.30.00  40346503  M12         78  Hannes Sundell          IF Femman
11.30.00  40463496  M12         79  Philip Åkerlund         IF Åsarna
Sarjaluettelo

N12 Naiset 12 vuotta 3 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.35.00  40357316  N12         82  Ester Nybacka           IK Falken
11.35.00  40363193  N12         83  Ellen Biskop            IF Åsarna
11.35.00  40346256  N12         84  Annie Mäenpää           IF Brahe
11.35.00  40290656  N12         85  Vilma Hahtokari         IF Åsarna
11.35.00  60312513  N12         86  Agnes Liljeqvist        IK Falken
11.35.00  40286488  N12         87  Alva Svenlin            IF Åsarna
11.35.00  40224487  N12         88  Laura Eerikäinen        Reisjärven Pilke
11.35.00  40275379  N12         89  Sigrid Karlström        IF Åsarna
11.35.00  40345180  N12         90  Wilma Grannas           IF Brahe
11.35.00  40406604  N12         91  Ellen Nyberg            IF Åsarna
11.35.00  60276869  N12         92  Desiree Sandberg        IF Minken
11.35.00  40469797  N12         93  Carolina Spets          IF Åsarna
11.35.00  40344604  N12         94  Sara Cederholm          IF Minken
11.35.00  40402374  N12         95  Isabella Enlund         NärpKraftSkidf
11.35.00  40399075  N12         96  Kajsa Ekholm            IF Minken
11.35.00  40272486  N12         97  Dorothea Wikström       Solf IK
11.35.00  40406602  N12         98  Elsie Björkfors         IF Åsarna
Sarjaluettelo

N14 Naiset 14 vuotta 3 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.45.00  40417670  N14        101  Oona Sandell            IK Falken
11.45.00  40409511  N14        102  Mathilda Westermark     NärpKraftSkidf
11.45.00  40406603  N14        103  Wilma Nyberg            IF Åsarna
11.45.00  40350103  N14        104  Maja Söderlund          IF Brahe
11.45.00  40404490  N14        105  Evelina Punsar          IK Falken
11.45.00  40277154  N14        106  Malin Cederholm         IF Minken
Sarjaluettelo

M14 Miehet 14 vuotta 5 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.55.00  60170284  M14        109  Isak Liljeqvist         IK Falken
11.55.00  40351602  M14        110  Sisu Peltoniemi         KaustPohj-Veik
11.55.00  40226571  M14        111  Jesper Lindfors         IK Falken
11.55.00  40142429  M14        112  Filip Stark             IF Femman
11.55.00  40396898  M14        113  Ronnie Ahlvik           IK Falken
11.55.00  40345178  M14        114  Oscar Grannas           IF Brahe
11.55.00  34657241  M14        115  Edvin Brännkärr         IF Åsarna
11.55.00  60187620  M14        116  Isak Gunell             IK Falken
11.55.00  40142829  M14        117  Kalle Pajala            IF Åsarna
11.55.00  40226810  M14        118  Ville Nybacka           IK Falken
Sarjaluettelo

M16 Miehet 16 vuotta 5 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

12.10.00  40147381  M16        121  Tuomas Jaakonaho        Haapajärven Kiilat
12.10.00  40148593  M16        122  Emil Sundell            IF Femman
12.10.00  40142445  M16        123  Jimmy Westerlund        IK Falken
12.10.00  40147290  M16        124  Jani Simoinen           Halsuan Toivo
12.10.00  40075653  M16        125  Lucas Hansén            IF Åsarna
Sarjaluettelo

N16 Naiset 16 vuotta 5 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

12.15.00  40277850  N16        128  Matilda Punsar          IK Falken
12.15.00  40142074  N16        129  Hannah Sjölund          IF Brahe
12.15.00  40402373  N16        130  Julia Enlund            NärpKraftSkidf
12.15.00  40071652  N16        131  Ines Tuohimaa           Solf IK
12.15.00  40160543  N16        132  Nicolina Berg           IF Åsarna
12.15.00  40283439  N16        133  Cajsa Mäenpää           IF Brahe
12.15.00  40152216  N16        134  Matilda Lillkåla        Kokkolan Veikot
12.15.00  40142778  N16        135  Janica Hahtokari        IF Åsarna
Sarjaluettelo

M55 Miehet 55 vuotta 5 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

12.25.00  27545263  M55        138  Heikki Roimas           Kälviän Tarmo
Sarjaluettelo

M65 Miehet 65 vuotta 5 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

12.25.00  29385667  M65        141  Tom Rosenlund           Pargas IF
Sarjaluettelo

M45 Miehet 45 vuotta 10 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

12.30.00  40013167  M45        144  Sören Svenlin           IF Åsarna
12.30.00  27436686  M45        145  Tommy Haglund           IF Åsarna
Sarjaluettelo

N45 Naiset 45 vuotta 5 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

12.35.00  60193568  N45        148  Ulrika Myrevik-Svenlin  IF Åsarna
Sarjaluettelo

M18 Miehet 18 vuotta 15 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

12.50.00  33349217  M18        151  Christian Tarvonen      NORRVALLA SKI TEAM
12.50.00  40228862  M18        152  Jussi-Matti Rahja       Kalajoen Junkkarit
12.50.00  34455430  M18        153  Oliver Rusk             NORRVALLA SKI TEAM
12.50.00  40047189  M18        154  Robin Mäenpää           IF Brahe
12.50.00  33073198  M18        155  Casper Hjerpe           NORRVALLA SKI TEAM
12.50.00  33777452  M18        156  Jaakko Mattila          Himangan Urheilijat
12.50.00  40346381  M18        157  Roope Etelämäki         ToholUrh
12.50.00  33995823  M18        158  Jimi Aalto              NORRVALLA SKI TEAM
Sarjaluettelo

N18 Naiset 18 vuotta 10 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

12.55.00  34491452  N18        161  Josephine Sundqvist     IF Femman
12.55.00  34489024  N18        162  Eerika Konu             Kokkolan Veikot
12.55.00  32445510  N18        163  Ellen Bäck              IF Åsarna
12.55.00  40148584  N18        164  Linnea Backman          IF Femman
Sarjaluettelo

MYL Miehet 30 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

13.00.00  27353277  MYL        167  Viljam Knif             IF Åsarna
13.00.00  31374721  MYL        168  Konsta Puutio           Kokkolan Veikot
13.00.00  24237011  MYL        169  Hugo Karlström          IF Åsarna
13.00.00  29062061  MYL        170  Patrick Kronberg        IF Minken
13.00.00  23327184  MYL        171  Eric Storvall           IF Åsarna
13.00.00  32693100  MYL        172  Alexander Ståhlberg     NORRVALLA SKI TEAM
13.00.00  40390778  MYL        173  August Högnabba         IF Åsarna
13.00.00  30309069  MYL        174  Benjamin Holmgren       IF Sibbo-Vargarna
13.00.00  24210562  MYL        175  Oscar Högnabba          IF Åsarna
13.00.00  27558221  MYL        176  Jonas Skog              IF Åsarna
Sarjaluettelo

M20 Miehet 20 vuotta 30 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

13.00.00  40281053  M20        179  Roni Etelämäki          ToholUrh
Sarjaluettelo

M35 Miehet 35 vuotta 30 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

13.00.00  30850602  M35        182  Per-Anders Forsman      Vörå IF
13.00.00  34215900  M35        183  Stefan Grannas          Vörå IF
13.00.00  40291276  M35        184  Jan Grankull            IK Falken
Sarjaluettelo

NYL Naiset 15 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

13.20.00  33681360  NYL        187  Hanna Ray               IK Falken
13.20.00  31994198  NYL        188  Jennifer Antell         IF Femman
13.20.00  27529357  NYL        189  Elina Mäkitalo          Himangan Urheilijat
13.20.00  29067011  NYL        190  Johanna Niskakoski      Reisjärven Pilke
13.20.00  22428644  NYL        191  Jennie Lindvall         IF Åsarna
13.20.00  24121871  NYL        192  Andrea Julin            IF Minken
13.20.00  27558959  NYL        193  Johanna Skog            IK Falken
Sarjaluettelo

N20 Naiset 20 vuotta 15 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

13.20.00  33769622  N20        196  Alexandra Stark         IF Femman
13.20.00  31078454  N20        197  Sandra Jordman          NORRVALLA SKI TEAM
13.20.00  31876261  N20        198  Erika Storbacka         IF Femman
13.20.00  33349246  N20        199  Elin Björk              IK Falken
Sarjaluettelo

N35 Naiset 35 vuotta 15 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

13.20.00  26789172  N35        202  Jessica Strandholm      Vörå IF
Sarjaluettelo