Föreningskampen / Seuraottelu 12.02.2019

L Ä H T Ö L I S T A

© IF Åsarna

Kilpailun sarjat: M8; N8; M10; N10; M12; N12; M14; N14; MYL; M16; NYL; N18; N16

M8 Miehet 8 vuotta 1 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.31.00  60185309  M8           3  Robin Klemets           "IK Falken"
18.31.30  60313386  M8           4  Allu Känsäkangas        "KaustPohj-Veik
18.32.00  60312769  M8           5  Oliver Sandell          "IK Falken"
18.32.30  40466810  M8           6  Vidar Backlund          "IF Minken"
Sarjaluettelo

N8 Naiset 8 vuotta 1 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.34.00  60123317  N8           9  Fanny Krook             "IK Falken"
18.34.30  60319099  N8          10  Alva Sandström          "IF Åsarna"
18.35.00  60185869  N8          11  Isa Caldén              "IF Minken"
18.35.30  60299851  N8          12  Frida Nyberg            "IF Åsarna"
18.36.00  60303951  N8          13  Celine Åkerman          "IF Minken"
18.36.30  60313656  N8          14  Elsa Paavola            "KaustPohj-Veik
18.37.00  60160162  N8          15  Lovisa Myrskog          "IF Åsarna"
Sarjaluettelo

M10 Miehet 10 vuotta 1.5 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.38.30  40463232  M10         18  Einar Björkfors         "IF Åsarna"
18.39.00  40415377  M10         19  Rasmus Lindfors         "IK Falken"
18.39.30  40463229  M10         20  Alexander Lindgren      "IF Åsarna"
18.40.00  40472739  M10         21  Jakob Klemets           "IK Falken"
18.40.30  40407107  M10         22  Alex Ljungberg          "IF Åsarna"
18.41.00  40474478  M10         23  Wilhelm Åkerman         "IF Minken"
18.41.30  40469799  M10         24  Cevin Spets             "IF Åsarna"
18.42.00  40396900  M10         25  Colin Ahlvik            "IK Falken"
Sarjaluettelo

N10 Naiset 10 vuotta 1.5 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.43.30  60160160  N10         28  Lina Myrskog            "IF Åsarna"
18.44.00  40472872  N10         29  Iida Paavola            "KaustPohj-Veik
18.44.30  40465741  N10         30  Ida Sundqvist           "IK Falken"
18.45.00  40463557  N10         31  Ellinor Forsman         "IF Minken"
18.45.30  60187624  N10         32  Elin Gunell             "IK Falken"
18.46.00  40469798  N10         33  Carina Spets            "IF Åsarna"
18.46.30  40417931  N10         34  Liina-Maija Hietala     "KaustPohj-Veik
18.47.00  40218888  N10         35  Jessica Westerlund      "IK Falken"
18.47.30  40472901  N10         36  Olivia Känsäkangas      "KaustPohj-Veik
18.48.00  40371890  N10         37  Ellinor Ollqvist        "IF Åsarna"
18.48.30  40466808  N10         38  Venla Backlund          "IF Minken"
18.49.00  60194741  N10         39  Daniela Grankull        "IK Falken"
Sarjaluettelo

M12 Miehet 12 vuotta 2.5 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.50.30  60185308  M12         42  Kevin Klemets           "IK Falken"
18.51.00  40286482  M12         43  Eelian Berg             "IF Åsarna"
18.51.30  60186089  M12         44  Casper Flinck           "IK Falken"
18.52.00  40334930  M12         45  Emil Hahtokari          "IF Åsarna"
18.52.30  40396899  M12         46  Tony Ahlvik             "IK Falken"
18.53.00  40291275  M12         47  Kevin Lindfors          "IK Falken"
18.53.30  40463496  M12         48  Philip Åkerlund         "IF Åsarna"
18.54.00  40465740  M12         49  Ivar Sundqvist          "IK Falken"
18.54.30  40210369  M12         50  Filip Dahlnäs           "IF Åsarna"
18.55.00  60194740  M12         51  Sebastian Grankull      "IK Falken"
18.55.30  40407486  M12         52  Emil Klemets            "IK Falken"
18.56.00  40406606  M12         53  Björn Forsell           "IF Åsarna"
18.56.30  40357184  M12         54  Arvid Kock              "IK Falken"
Sarjaluettelo

N12 Naiset 12 vuotta 2.5 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.58.00  40363193  N12         57  Ellen Biskop            "IF Åsarna"
18.58.30  40469797  N12         58  Carolina Spets          "IF Åsarna"
18.59.00  40286488  N12         59  Alva Svenlin            "IF Åsarna"
18.59.30  40357185  N12         60  Ellen Kock              "IK Falken"
19.00.00  40290656  N12         61  Vilma Hahtokari         "IF Åsarna"
19.00.30  40406604  N12         62  Ellen Nyberg            "IF Åsarna"
19.01.00  40406602  N12         63  Elsie Björkfors         "IF Åsarna"
Sarjaluettelo

M14 Miehet 14 vuotta 5 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

19.02.30  40226376  M14         66  Valter Ehnvall          "IK Falken"
19.03.00  40346880  M14         67  Rasmus Huhtamäki        "PietHiiht
19.03.30  40226571  M14         68  Jesper Lindfors         "IK Falken"
19.04.00  60319197  M14         69  Melvin Kaitajärvi       "IF Åsarna"
19.04.30  60187620  M14         70  Isak Gunell             "IK Falken"
19.05.00  40218885  M14         71  Rasmus Krook            "IK Falken"
19.05.30  40396898  M14         72  Ronnie Ahlvik           "IK Falken"
19.06.00  40229334  M14         73  Joni Grankull           "IK Falken"
Sarjaluettelo

N14 Naiset 14 vuotta 5 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

19.07.30  40417670  N14         76  Oona Sandell            "IK Falken"
19.08.00  40406603  N14         77  Wilma Nyberg            "IF Åsarna"
Sarjaluettelo

MYL Miehet 10 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

19.09.30  32062168  MYL         80  Tom West                "IK Falken"
19.10.00  26764786  MYL         81  Stefan Storvall         "IF Åsarna"
19.10.30  60173782  MYL         82  Herman Hjulfors         "IK Falken"
19.11.00  30918719  MYL         83  Mikko Kinnunen          "Vetelin Urheilijat"
19.11.30  40287194  MYL         84  Lasse Paavola           "KaustPohj-Veik
19.12.00  40071228  MYL         85  Johan Nylund            "IK Falken"
Sarjaluettelo

M16 Miehet 16 vuotta 7.5 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

19.13.30  40142445  M16         88  Jimmy Westerlund        "IK Falken"
19.14.00  40075653  M16         89  Lucas Hansen            "IF Åsarna"
Sarjaluettelo

NYL Naiset 5 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

19.15.30  21706888  NYL         92  Marina Granqvist        "IK Falken"
Sarjaluettelo

N18 Naiset 18 vuotta 5 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

19.17.00  40072013  N18         95  Matilda Snellman        "IF Brahe"
Sarjaluettelo

N16 Naiset 16 vuotta 5 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

19.18.30  40142778  N16         98  Janica Hahtokari        "IF Åsarna"
19.19.00  40277850  N16         99  Matilda Punsar          "IK Falken"
19.19.30  40160543  N16        100  Nicolina Berg           "IF Åsarna"
Sarjaluettelo