Inloggning

RT i Nedervetil 12.7.2017

Anmälan senast 10.7
 
Anmälan samt mera info på oid-friidrott.com
 
 
Grenar:
 
H            200m, 800m, 3000m, Stav, 3-steg
D           200m, 800m, 3000m, Stav, Längd
H-19      100m, 800m, Stav, Slägga
D-19      100m, 800m, Stav, Kula
P-17      100m, Höjd, Längd, Kula
F-17      100m, Höjd, Längd, Kula
P-15      100mh, Stav, Längd, Diskus
F-15      80mh, Stav, Längd, Diskus
P-13      60mh, 600m, Kula, Spjut
F-13      60mh, 600m, Kula, Spjut
P-11      60m, 600m, Höjd, Diskus
F-11      60m, 600m, Höjd, Diskus
P-9        40m, Längd, Spjut
F-9        40m, Längd, Spjut
 
 
 
Preliminärt tidsschema
 
18:00                  60mh                  F13
18:00                  Kula                    F13
18:00                  Längd                 F9                    hoppgrop 1
18:00                  Längd                 P9                    hoppgrop 2
18:00                  Diskus                F11, P11
18:10                  60mh                  P13
18:20                  80mh                  F15
18:30                  100mh                P15
18:30                  Stav                    H, D, H19, D19, P15, F15
18:40                  40m                    F9
18:40                  Kula                    P13
18:50                  40m                    P9
19:00                  60m                    F11
19:00                  Höjd                    P17, F17
19:00                  Spjut                   F9, P9
19:00                  Stav                    H, D, H19, D19, P15, F15
19:00                  Längd                 P15                    hoppgrop 2
19:00                  Längd                 F15                    hoppgrop 1
19:10                  60m                    P11
19:25                  3000m                D
19:40                  3000m                H
19:45                  Höjd                   F11, P11
19:45                  Längd                D, F17, P17        hoppgrop 2
20:00                  Spjut                  F13, P13
20:00                  Slägga                H19
20:15                  100m                  F17
20:20                  100m                  P17
20:30                  100m                  D19
20:35                  100m                  H19
20:45                  200m                  D
20:45                  3-steg                H                         hoppgrop 1
20:45                  Kula                    D19, F17, P17
20:50                  200m                  H
21:00                  Diskus                F15, P15
21:05                  600m                  F13, F11
21:15                  600m                  P13, P11
21:25                  800m                  D, D19
21:30                  800m                  H, H19